اخبار آرنگ

از آخرین رویدادهای آرنگ باخبر شوید...

kpi1

اولین همایش تعیین شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)

این همایش در ۵ دی سال ۹۷ در تهران، با سخنرانی جناب آقای رضا سیف اللهی، کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی، سرممیز و استاد دوره‌های آموزشی سیستم‌های مدیریت، برگزار گردید.

محتوا و سرفصل های ارائه شده در این همایش:

 • شاخص کلیدی عملکرد (KPI) چیست و چگونه تعیین می شود؟
 • KPI در واحد آموزش و منابع انسانی
 • نگاهی بر استانداردهای بین المللی حوزه آموزش و شاخص‌های کلیدی عملکرد
 • الزامات استاندارد ISO 29993 در حوزه پایش و اندازه گیری
 • داشبورد مدیریتی برای واحد آموزش، نگاهی کاربردی به KPI در آموزش
 • معرفی KPIهای معمول در واحد آموزش و نحوه محاسبه آن با ارایه مثال از شرکت‌های ایرانی و بین المللی

با حضور مدیران ارشد، مدیران، کارشناسان آموزش و منابع انسانی برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها:

 • شرکت فولاد اصفهان
 • سازمان تامین اجتماعی
 • پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
 • بانک صنعت و معدن
 • شرکت احداث و توسعه نیروگاه ‌های مپنا – توسعه۱
 • شرکت ارتباطات زیرساخت
 • سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران – ایمیدرو
 • دانشگاه الزهرا
 • سازمان سنجش آموزش کشور

آموزش حضوری

برگزاری ششمین کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی

امروزه با توجه به افزایش تمایل و توجه به برگزاری دوره های مجازی ، نیاز به آشنایی با روش های تولید این دوره ها بیش از پیش مورد توجه سازمان ها قرار گرفته است. شرکت آرنگ با ۱۷ سال تجربه در زمینه آموزش یکی از اولین و بزرگترین شرکت های برگزار کننده ی دوره های مجازی برای سازمان هاست بر آن شد با توجه به نیاز مخاطبان ، روش ساخت و تولید این دوره ها را در اختیار علاقه مندان قرار دهد .

ششمین دوره ویژه ی آموزش تولید محتوای مجازی با استفاده از نرم افزار Articulate در شرکت آرنگ برگزار شد.شرکت کنندگان این دوره ازکارشناسان و پرسنل خبره ی بخش آموزش سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی همچون ایمیدرو،ایرانسل،بانک تجارت،بانک شهر،نهاد ریاست جمهوری،و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و… بودند

این دوره ی آموزشی که تنها و اولین بار در ایران توسط آرنگ برگزار می شود همواره با استقبال زیادی همراه بوده است به طوری که کارگاه آموزشی فوق برای ششمین بار طی یکسال گذشته برگزار شده است.

در صورت تمایل برای حضور در دوره های بعدی تولید محتوای مجازی، از طریق لینک زیر درخواست خود راثبت تا در زمان برگزاری دوره با شما تماس گرفته شود.
ثبت نام دوره های حضوری

آموزش حضوری

آموزش حضوری

دوره های حضوری

دوره های حضوری

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

c9afbbfe4d90e5ce4f0acd7d7850f97e_sate-kari-768-c-90

آغاز به کار آرنگ در سال ۹۷

به اطلاع می‌رساند شرکت فن‌آوری اطلاعات آرنگ، از تاریخ  چهاردهم فروردین سال ۹۷، آماده ارائه خدمت به شما مشتریان  گرامی  می‌باشد.

پیشاپیش سالی همراه با سلامتی و شادی برای شما آرزومندیم.

۷b8f0c7a7de6ec2a1709d8ada675343b_akhare-sal-96-768-c-90

پایان سال۹۶ آرنگ

بنا به رسم همیشگی، خانواده آرنگ در آخرین روزهای اسفند، یکسال پر از تلاش را، جشن گرفتند و خود را برای سالی نو، پر از موفقیت‌های جدید، آماده می کنند.

۹۷۸c3dbdd99193d0efc9e1f865721963_hamayesh-768-c-90

بزرگترین رویداد علمی و تخصصی آموزش سازمانی

پنجمین کنفرانس ملی مدیران و کارشناسان آموزش سازمانی با هدف “بهبود عملکرد و بالندگی سازمانی شامل رویکردها، روش‌ها و ابزارهای نوین یادگیری و توسعه شایستگی محور” در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران در تاریخ ۲۹ و ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ برگزار گردید. شرکت فن‌آوری اطلاعات آرنگ، طبق سالیان گذشته به عنوان یکی از حامیان همایش، حضور یافت و محصولات نوین خود را، از جمله بسته‌های دوره‌های مجازی و نرم افزار موبایل “همراه جام”، به اطلاع حضار رساند.

۷۰۷b52b80eb3a08841f237404509117a_news-tasliyat-chargoon-768-c-90

تسلیت به خانواده چارگون

ضایعه درگذشت چهار نفر از همکاران عزیزمان، در حوزه IT از پرسنل شرکت چارگون در سانحه هوایی ۲۹ بهمن ۹۶ یاسوج را به خانواده چارگون تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیزان، آمرزش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستاریم. روحشان شاد

۲۰۳۶ec0f9877bc01ff614d9a179693a3_-ملت-به-آرنگ-پیوست-۷۶۸-c-90

بیمه ملت هم آرنگی شد

نیاز های آموزشی استاندارد مشاغل بانک تجارت ایران به روش تجزیه و تحلیل وظایف وبا رویکرد شایستگی های شغلی تدوین گردید. در این پروزه بیش از ۵۰۰ عنوان شغلی،شامل شماغل شعب و ستاد مورد بررسی و مطالعه قرار گرفتند. بعلاوه برای هر یک از عناوین نیازهای آموزشی یک شناسنامه استاندارد دروه آموزشی نیز تدوین گردید، که در مجموع به بیش از ۵۰۰عنوان دروه رسید.

b212cf3c6ead4e191196e32d30ddc873_-پروژه-نیاز-سنجی-بانک-تجارت-۷۶۸-c-90

پروژه نیازسنجی بانک تجارت انجام شد.

پیرو قرارداد فی مابین این شرکت، بامرکز آموزش بانک تجارت، تدوین استانداردهای آموزشی ۵۱۰ عنوان شغلی که شامل مشاغل، ستاد و شعب با روش تجزیه و تحلیل وظایف و با رویکرد شایسگی های شغلی به اتمام… و در سامانه جام بارگذاری گردید. این پروژه ماحصل بیش از ۲۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی تیم نیاز سنجی شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ می باشد.

کليه حقوق اين سايت برای شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ محفوظ می باشد. | Copyright © 2000 - 2017 Arangit.com