اخبار آرنگ

از آخرین رویدادهای آرنگ باخبر شوید...

news-tasliyat-chargoon

تسلیت به خانواده چارگون

ضایعه درگذشت چهار نفر از همکاران عزیزمان، در حوزه IT از پرسنل شرکت چارگون در سانحه هوایی ۲۹ بهمن ۹۶ یاسوج را به خانواده چارگون تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیزان، آمرزش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستاریم. روحشان شاد

بیمه ملت به آرنگ پیوست

بیمه ملت هم آرنگی شد

نیاز های آموزشی استاندارد مشاغل بانک تجارت ایران به روش تجزیه و تحلیل وظایف وبا رویکرد شایستگی های شغلی تدوین گردید. در این پروزه بیش از ۵۰۰ عنوان شغلی،شامل شماغل شعب و ستاد مورد بررسی و مطالعه قرار گرفتند. بعلاوه برای هر یک از عناوین نیازهای آموزشی یک شناسنامه استاندارد دروه آموزشی نیز تدوین گردید، که در مجموع به بیش از ۵۰۰عنوان دروه رسید.

انجام پروژه نیاز سنجی بانک تجارت

پروژه نیازسنجی بانک تجارت انجام شد.

پیرو قرارداد فی مابین این شرکت، بامرکز آموزش بانک تجارت، تدوین استانداردهای آموزشی ۵۱۰ عنوان شغلی که شامل مشاغل، ستاد و شعب با روش تجزیه و تحلیل وظایف و با رویکرد شایسگی های شغلی به اتمام… و در سامانه جام بارگذاری گردید. این پروژه ماحصل بیش از ۲۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی تیم نیاز سنجی شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ می باشد.

آرنگ در سال جدید

اعلام شروع سال کاری ۹۶ آرنگ

شرکت فن‌آوری اطلاعات آرنگ ، ضمن تبریک سال نو وآرزوی شادی روزافزون برای شما عزیزان، به اطلاع می رساند که این مجموعه از روز دوشنبه ۱۴/۰۱/۹۶ آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان و همراهان می باشد.

تهران - خیابان شریعتی، پل سیدخندان،خ ابوذر غفاری جنوبی،نبش کوچه ششم - ساختمان سپهر

22850725 - 021
Info@arangit.com

logo-samandehi

کليه حقوق اين سايت برای شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ محفوظ می باشد. | Copyright © 2000 - 2017 Arangit.com